Oferta zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2022/23r.

Zajęcia informatyczne:

Środa: 13.40 – 14.25

Czwartek: 13.40 – 14.25

Zajęcia – robotyka:

Środa: 11.40 – 12.25

Czwartek: 12.40 – 13.25

Zajęcia wokalne:

Wtorek: 12.40 – 13.25

Wtorek: 14.30 – 15.15

Środa: 14.30 – 15.15

Zajęcia taneczne:

Poniedziałek: 14.30 – 15.15

Środa: 12.40 – 13.25

 
SKS-y
wtorek - 13:40 - 14:2
środa - 12:40 - 13:25
czwartek - 13:40 - 14:25

 

Harmonogram konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2022/23.

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny

Sala

1.

Agata Adach

czwartek

14:30 – 15:30

7

2.

Alicja Adamczyk

czwartek

12:40 – 13:40

14

3.

Agnieszka Brzostowska

czwartek

14:30 – 15:30

co drugi tydzień

102

4.

Michał Doroszkiewicz

czwartek

7:00 – 8:00

co drugi tydzień

218

4.

Marzena Furtak

czwartek

13:40 – 14:40

34

5.

Agnieszka Gałek

poniedziałek

11:40 – 12:40

37

6.

Katarzyna Gołębiowska - Kawalec

wtorek

14:30 – 15:30

40

7.

Anna Grzęda

poniedziałek

14:30 – 15:30

228

8.

Joanna Jankowska

czwartek

13:40 – 14:40

39

9.

Katarzyna Jóźwiak

środa

14:30 – 15:30

226

10.

Elżbieta Kałkowska

środa

12:40 – 13:40

220

11.

Iwona Kozłowska

wtorek

7:00 – 8:00

117

12.

Beata Kubak

środa

7:00 – 8:00

133

13.

Jolanta Kukier

piątek

11:40 – 12:40

32

14.

Aneta Leńczowska

czwartek

14:30 – 15:30

135

15.

Monika Lipnicka

poniedziałek

14:30 – 15:30

133

16.

Bożena Madoń

czwartek

13:30 – 14:30

128

17.

Anna Maruszak

czwartek

14:30 – 15:30 co drugi tydzień

220

18.

Beata Matyjanka

poniedziałek

13:30 – 14:30

135

19.

Joanna Olszak - Mazurek

poniedziałek

14:30 – 15:30

222

20.

Adam Pietrak

czwartek

14:30 – 15:30

214

21.

Monika Pokora

poniedziałek

13:40 – 14:40

hala

22.

Katarzyna Polak

czwartek

14:30 – 15:30

224

23.

Jolanta Prończuk

poniedziałek

14:30 – 15:30

127

24.

Maryla Raczyńska

wtorek, środa

7:30 – 8:00

31

25.

Justyna Rułka

czwartek

14:30 – 15:30

131

26.

Iwona Saran

poniedziałek

14:30 – 15:30

216

27.

Anna Stolarska

środa

14:30 – 15:30

218

28.

Iwona Szulikowska - Tomaszewska

wtorek

12:40 – 13:40

125

29.

Elżbieta Wrzos

środa

11:40 – 12:40

13

30.

Lyudmyla Zahorodna

czwartek

14:30 – 15:30

224

31.

Agnieszka Zając

wtorek

13:40 – 14:40

218