Nasze osiągnięcia 2012-2013


KONKURSY I semestr 2012/2013

Konkursy wojewódzkie

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko opiekuna

Liczba uczniów biorących udział w konkursie

Nagrodzeni

Konkurs Literacki ,,Moje Boże Narodzenie”

Aurela Niedbała

1

Ewa Kalkowska kl.VIb  wyróżnienie

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy - przyroda

Wioletta Mączka

4

Udział w II etapie konkursu

 

Konkursy powiatowe

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko opiekuna

Liczba uczniów biorących udział w konkursie

Nagrodzeni

.IV Powiatowy Przegląd Pieśni i Piosenek Religijnych ,,Śpiewajmy Ojcu Świętemu”

Alicja Adamczyk

21

klasa Ib

wyróżnienie

Konkurs plastyczny ,,THE ROYAL FAMILY TODAY THE QUEENS DIAMOND JUBILEE”

Małgorzata Turbiasz
Agnieszka Zając
Zbigniew Bielak

40

I miejsce Natalia Stalęga kl.IIa

wyróżnienie: Julia Kamola

Przegląd Poezji, Prozy, Muzyki i Pieśni Niepodległościowej ,,Żeby Polska była Polską”

Aurela Niedbała

3

Weronika Gałek  kl. IV b
I nagroda

Aleksandra Sumorek kl. IVb wyróżnienie

VI Poetycki Apel Pamięci ,, … o Niepodległą …”

Aurela Niedbała

4

Weronika Gałek  kl. IVb
II miejsce

Aleksandra Sumorek kl. IVb oraz Szymon Kędziora kl. IVb  wyróżnienie

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym

Agata Adach

3 /1 drużyna/

IV miejsce drużyny

 

Konkursy międzygminne

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko opiekuna

Liczba uczniów biorących udział w konkursie

Nagrodzeni

-Mistrzostwa Międzygminne w Drużynowym Tenisie Stołowym

Agata Adach

1 drużyna

II miejsce drużyna chłopców

Międzygminne zawody w mni piłce siatkowej chłopców

Agata Adach

8

II miejsce drużyna chłopców

Międzygminne zawody w mni piłce siatkowej dziewcząt

Marlena Maciąg

6

II miejsce drużyna dziewcząt

 

Konkursy gminne

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko opiekuna

Liczba uczniów biorących udział w konkursie

Nagrodzeni

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Bożonarodzeniowej

Alicja Adamczyk

4

II miejsce - Natalia Golcc kl.Ib

Agnieszka Gałek

5

I miejsce: Alicja Błachnio, Gabriela Kozak, Jakub Szlendak kl. III b

Anna Stolarska

7

Wyróżnienia: Katarzyna Wawer, Gabriela Kuta, Martyna Mitura uczennice  kl. IVa

Wojciech Osiak i Maciej Kołodziejek uczniowie kl. Vb

Aurela Niedbała

6

I miejsce Weronika Gałek oraz   Bartosz Kukier ucz. kl. IVb, wyróżnienia: I. Furtak i Emilia Miazga ucz. kl. IVb

Krystyna Barańska

2

II nagroda
Angelika Cybula kl. Ia

I etap Gminnego Konkursu matematycznego ,,Liga zadaniowa”

Beata Kubak

10

I miejsce
Dominika Cieśla  kl. VIa

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Ludmila Zahorodna

Chór szkolny

I miejsce

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Alicja Adamczyk

21 /klasa Ib/

Klasa nagrodzona

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Krystyna Barańska

20 /klasa Ia/

Klasa nagrodzona

XI edycja Gminnego Konkursu Szopek, Ozdób Choinkowych i Stroików Świątecznych

Joanna Jankowska 1

Dawid Wojtaś kl. IIb
II miejsce w kategorii szopki grupowe

 

Konkursy szkolne

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko opiekuna

Liczba uczniów biorących udział w konkursie

Nagrodzeni

Szkolny konkurs plastyczny ,,Pejzaż na liściu”

Agnieszka Gałek

7

Rafał Dudek

Oliwia Żuk

Krystyna Barańska

6

Maria Michalska

Oliwia Trybuła

Joanna Jankowska 10

Zuzanna Wawer

Szkolny konkurs wiedzy o Januszu Korczaku

Aurela Niedbała

6

I miejsce Natalia Wiśniewska

II miejsce Magda Wasiak

III miejsce Sandra Gogacz

Szkolny  konkursu literacki „Jesienny wiersz" Joanna Jankowska 12
Michał Krawczak
Dawid Wojtaś
Zuzanna Wawer

Konkursy: II semestr 2012/2013

Międzynarodowe

Pełna nazwa konkursu

Imię i nazwisko opiekuna

Osiągnięcia

XXIX Międzynarodowego Konkurs Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej

Aurela Niedbała

Ewa Kałkowska – laureat

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,KANGUR”

Małgorzata Turbiasz

Kacper Madyński - wyróżnienie

Urszula Krawczak

Adrian Wasiak - wyróżnienie

Beata Kubak

Tomasz Wiejak - wyróżnienie

 

Ogólnopolskie

Pełna nazwa konkursu

Imię i nazwisko opiekuna

Osiągnięcia

Ogólnopolska olimpiada z matematyki ,,Olimpus”

Beata Kubak

Tomasz Wiejak - laureat

Ogólnopolska olimpiada z przyrody ,,Olimpus”

Zbigniew Bielak

Weronika Gałek – 17 miejsce

Kacper Chabros – 21 miejsce

Sandra Gogacz – 22 miejsce

Bartosz Kukier – 30 miejsce

Anastazja Cieloch – 32 miejsce

 

Wioletta Mączka

Jakub Sobczyński – 15 miejsce

Artur Owczarz – 15 miejsce

Filip Mączka – 18 miejsce

Dominika Cieśla – 19 miejsce

Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego ,,Olimpus”

Agnieszka Zając

Bartłomiej Pecio – 21 miejsce

Weronika Gałek – 24 miejsce

 

Zbigniew Bielak

Arkadiusz Stachyra – 39 miejsce

Wojciech Wójcik – 40 miejsce

Tomasz Wiejak – 40 miejsce

Ogólnopolska olimpiada z języka polskiego „Olimpus”

 

Aurela Niedbała

Weronika Gałek – 15 miejsce

Sandra Gogacz – 18 miejsce

Natalia Wiśniewska – 19 miejsce

Bartosz Kukier 21 miejsce

Izabella Furtak – 25 miejsce

Emilia Miazga – 25 miejsce

Kinga Kozak( IV b) - 29 miejsce

Wojciech Wójcik – 22 miejsce

Arkadiusz Stachyra - 22 miejsce

Dominik Cybula – 22 miejsce

 

Anna Stolarska

Adrian Wasiak – 23 miejsce

Martyna Mitura – 28 miejsce

Katarzyna Wawer – 31 miejsce

Rafał Szlendak – 39 miejsce

Ogólnopolski XVIII Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży na wiersz i opowiadanie

Aurela Niedbała

Ewa Kałkowska – I miejsce

w XII Otwartym Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Gniewińskie Pióro”

Aurela Niedbała

Ewa Kałkowska – III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Krzysztofa Kolbergera „Czaruję słowami o swoich radościach nie – radościach”

Aurela Niedbała

Ewa Kałkowska – wyróżnienie

XXVIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Jana Jakubika o nagrodę Burmistrza Świecia

Aurela Niedbała

Ewa Kałkowska – wyróżnienie

Natalia Wiśniewska - wyróżnienie

X edycja Konkursu Twórczości Plastycznej ,,Świat w oczach najmłodszych – zwierzęta, które lubimy i kochamy”

Monika Lipnicka

Angelika Cybula – udział w wystawie

Krystyna Barańska

Karolina Ziarek – udział w wystawie

Trzecią edycja konkursu plastycznego "Bądź zdrowa, Mamo. Zbadaj się!".

Krystyna Barańska

Kinga Kozak (kl. I a) – finalistka 1 z 10

 

Międzygminne i międzypowiatowe

Pełna nazwa konkursu

Imię i nazwisko opiekuna

Osiągnięcia

Mistrzostwa w mini piłce nożnej

Agata Adach

Marlena Maciąg

I miejsce - drużyny

XI Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy o Tematyce Wiejskiej

Aurela Niedbała

Weronika Gałek – III nagroda

 

IX Puławski Turniej Krasomówstwa, Recytacji, Muzyki, Pieśni i Tańców Narodowych "Witaj Majowa Jutrzenko"

Aurela Niedbała

Aleksandra Sumorek  kl. IV b – wyróżnienie

Damian Kowalewski IV b – wyróżnienie

Bartosz Kukier – IV b - wyróżnienie

 

Powiatowe

Pełna nazwa konkursu

Imię i nazwisko opiekuna

Osiągnięcia

V edycja Konkursu Literackiego „Mój świat”

Aurela Niedbała

Ewa Kałkowska - nagroda

Natalia Wiśniewska - nagroda

 

 

Gminne

Pełna nazwa konkursu

Imię i nazwisko opiekuna

Osiągnięcia

Gminny Konkurs Matematyczny ,,Liga zadaniowa”

Beata Kubak

Dominika Cieśla – I miejsce

Tomasz Wiejak – II miejsce

 

Szkolne

Pełna nazwa konkursu

Imię i nazwisko opiekuna

Osiągnięcia

Konkurs czytelniczy ,,W krainie polskich legend”

Bożena Madoń

Aurela Niedbała

Anna Stolarska

Julia Kopeć – III miejsce

Aleksandra Stalęga - wyróżnienie

Szkolny konkurs czytelniczy „W krainie polskich legend”

Aurela Niedbała

Emilia Miazga – I miejsce

Aleksandra Sumorek - II miejsce

Damian Kowalewski - wyróżnienie

Konkurs plastyczny do utworów J. Tuwima

Alicja Adamczyk

Karolina Boncik

Wojciech Rułka

Remigiusz Sakowski

Adrianna Mikos