Aktualności

Awansowali do rozgrywek wojewódzkich!

Wielkim sukcesem zakończyły się rozgrywki chłopców z naszej szkoły w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej w kategorii U-12. W czwartek 24.10.2019r. w Puławach odbył się  XX Jubileuszowy Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" organizowany przez PZPN oraz firmę Tymbark. Główne cele Turnieju to popularyzacja aktywnego stylu życia wśród uczniów szkół podstawowych, wyłanianie piłkarskich talentów oraz spełnianie dziecięcych marzeń.

Po zwycięstwie w rozgrywkach gminnych(z SP Osiny, SP Skrudki) drużyna chłopców z klas V i VI awansowała do rozgrywek na szczeblu powiatowym. Tam na boisku przy SP 4  zmierzyli się z drużyną z Wąwolnicy, Kazimierza i SP 3 w Puławach.

W pierwszym meczu  przeciwnikami była Szkoła Podstawowa z Wąwolnicy z którą wygraliśmy 8-0, drugi mecz z SP 3 to remis 1-1. Ostatni mecz z  Kazimierzem po zaciętej walce zakończył się wynikiem 2-1, co dało nam I miejsce w powiecie i awans do rozgrywek wojewódzkich, które odbędą się na przełomie marca/ kwietnia w Międzyrzecu.

 Wielki finał XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” już po raz siódmy rozegrany zostanie na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz puchar z rąk pana Bernarda Bojka.

Skład drużyny: Paweł Wawer , Antoni Wiak , Kuflewski Mikołaj , Gabriel Pokora, Antoni Wrótny , Alan Radziwonka , Mikołaj Łyszcz , Szymon Wiejak , Kacper Wąsik , Dominik Kuszner.

Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów!!!